Політика конфіденційності

Що ми робимо з вашою персональною інформацією?

Адреса вашої електронної пошти, номер телефону та ваше ім’я ми використовуємо в наступних цілях: для надання вам інформаційних продуктів і послуг, проведення опитувань з метою визначення інформації, яка вам потрібна; для обробки ваших запитів в службу підтримки клієнтів; для розсилки новин та рекламної інформації про продукти, послуги, спеціальні пропозиції, продукти та послуги обраних партнерів в межах, дозволених чинним законодавством, або відповідно до ваших побажань для розсилки службових повідомлень

Згода з розсилкою.

Для інформування вас про можливі знижки, бонуси, відкриті актуальні курси ми просимо залишити вас свої контактні дані, а саме: телефон, email та ім’я. Залишаючи свої контактні дані ви даєте згоду: на використання для подальшого спілкування та співпраці з вами, інформування вас про нові заходи та відкриті курси, інформування щодо відкриття нових проектів, організовані нами самостійно або у співпраці з іншими компаніями.

Відмова від підписки.

Якщо ви більше не хочете отримувати від нас повідомлення, перейдіть за посиланням, яке зазначено у будь-якому нашому листі. Або напишіть STOP у відповідь на будь-яке повідомлення від чат бота.